neznaiko: (Default)
[personal profile] neznaiko
 

Якщо буваю там і при цьому не біжу, намагаючись не спізнитися, часто намагаюся уявити цей собор. Подумки розмістити його між Чарівницею і Театром ляльок і зрозуміти, наскільки входи до станції метро співпадають з контурами собору. Адже він займав багато місця. Скільки саме, можна оцінити на цьому зразкові соцреалізму. Хто б міг подумати. 

Світлина від Едуарда Зуба.

Це знайшов 
Едуард Зуб
Він піше про це у свєму фб так:
І хай умиються імпортні ребмрандти і "всякіє прочіє" рубенси!
Оце шедевр, так шедевр: Червона Армія входить до визволеного Харкова!
І Миколаївський собор на задньому плані бовваніє.
Ще не підірваний, і, власне, ще й не собор.

Перезняв картину давненько у нашому музеї.
І тільки зараз задумався: а що там не так?

За період громадянської війни червоні захоплювали Харків двічі - 3 січня і 12 грудня 1919 року.
Всі знають, яка погода, зазвичай, стоїть у ці дні в місті.
Хто не знає, може численні спогади передивитися.
А небо схоже на літнє!
І чого тоді ті ідіоти у тепле одяглися?

Та значно сильніше муляє очі абсолютно чиста бруківка.
Звідкіля?

Читав я комунгоспівські папери того часу: страшніше хіба що звіти про розтин трупів.

А якось добрий приятель раритетне фото презентував: виїзд опергрупи у 1920 році.
Від будинку губрозшуку, який буквально поруч розташовувася - у нинішньому пров. Короленка.
Так машина там просто по сміттю рухається!

Здавалося б, висновок лежить на поверхні: від денікінців отримали чисте місто і швидко засрали.

Але й це не так!
Білі залишили після себе розорене вкрай міське господарство.

То ж коли Харків був чистим?
Саме питання неправильне!
Не "коли", а "де".

Відповідь: на єдино правдивих соцреалістичних картинах.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(no subject)

Jul. 27th, 2017 10:54 pm
ratomira: (Default)
[personal profile] ratomira
В холодильнике был творог, срок годности которого заканчивался сегодня. Пожарила вечером из него сырники на завтра. (Подумалось, все равно никто сейчас вечером не будет есть сырники, потому что на ужин перед этим я запекла свиную лопатку с луком, сытное блюдо).

Ха-ха. Вот это я наивная. Сырников уже нет.

(no subject)

Jul. 27th, 2017 09:57 pm
marynochka: (Default)
[personal profile] marynochka
Вчора була на вечорі настільних ігор. Було дуже круто. Запропоновано було пограти у Мафію, Аліас і Діксіт. Я грала в останнє. Дуже сподобалося. Навіть раз виграла. Люблю психоделічні загадкові картинки. Словом, варто ходити.

terwik: (Default)
[personal profile] terwik
Так от попробую таки почати писати чергову серію постів. А мова йде про Париж та пару слів про Францію.
І всі вони будуть про те, як можна побачити там щось , проте, мабуть, не варто так робити.

Зазвичай перед тим, як писати про якісь іноземні міста, я пишу пару слів про країну, в якій вони знаходяться. Про Францію мені немає взагалі що сказати. Чомусь від інших країн були якісь побіжні враження, для цього навіть вистачало побаченого за вікном, проте тут такого немає... Ну що скажеш, ну якесь місто вдалині
IMG_0474

[Добре, добре, я вже практично в купці написав, проте передумав ліпити їх в разом, тому тут ще під катом трохи фотографій з вікна автобуса тої самої Франції...]
Далі... )
bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
[personal profile] bytebuster
Трошки сай-дабу вам у стрічку.
Psy-dub, і іжє з ним downtempo, ambient, psychill, goa-trance, і всі-всі-всі. Коротше, самі розбирайтеся у цих жанрах. :)
Нагадую, звучить воно або на хороших колонках, або у навушниках.

bytebuster: (TapeFace)
[personal profile] bytebuster

1. ПРИДЯ К ВЛАСТИ В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ, ИЗГНАЛ ОТТУДА ВЕСЬ РОССИЙСКИЙ БИЗНЕС, РАЗОГНАЛ МАСОНОВ И ИЛЛЮМИНАТОВ

2. КОРРУПЦИЯ СРАЗУ ПРОПАЛА, ВСЕ КТО РАНЬШЕ ВЗЯТКИ БРАЛ ПОКАЯЛИСЬ, НА КОЛЕНЯХ СТОЯЛИ, ПРОЩЕНИЯ ПРОСИЛИ

3. ЭКОНОМИКА ВЫРОСЛА В 30 РАЗ. МЕДСЁСТРЫ ПОЛУЧАЛИ СТО ТЫСЯЧ, НЯНЕЧКИ ДВЕСТИ. В БОЛЬНИЦУ ПРИХОДИШЬ — ТЕБЕ ЕЩЁ И ДОПЛАЧИВАЮТ

4. НАЛОГИ УПАЛИ В 10 РАЗ. НА ПРИВОЗ ВЫШЕЛ, РЫБУ ПРОДАЛ — НАЛОГОВИК ПРИХОДИТ, ДЕНЬГИ ТЕБЕ В КАРМАН СУЁТ, КОРМИЛЬЦЕМ НАЗЫВАЕТ

5. ДОРОГИ В ОБЛАСТИ СРАЗУ СТАЛИ РОВНЫЕ, ГРУНТОВКИ САМИ АСФАЛЬТОМ ПОКРЫЛИСЬ. МАШИНА ЕДЕТ — ДОРОГА ЕЙ ВСЛЕД НАКЛОНЯЕТСЯ ЧТОБЫ ЕХАТЬ БЫЛО ПРОЩЕ

6. НАСЕЛЕНИЕ В ОБЛАСТИ ВТРОЕ ВЫРОСЛО. СРЕДНИЙ РОСТ СТАЛ 2 МЕТРА. ЖИТЬ НАЧАЛИ ПО 130 ЛЕТ МИНИМУМ

7. В СЁЛАХ ВСЕ ПИТЬ БРОСИЛИ СРАЗУ, ТОЛЬКО ВИНО ПО ПРАЗДНИКАМ. ХОДЯТ ТРЕЗВЫЕ, РУМЯНЫЕ, НА ПАШНЯХ ГОЛЫЕ ПО ПОЯС РУКАМИ ПО ЦЕНТНЕРУ ПШЕНИЦЫ УБИРАЮТ, КЛЕЩИ ИХ НЕ БЕРУТ, КОМАРЫ НЕ КУСАЮТ

8. ЗА ВЗЯТКУ СРАЗУ РАССТРЕЛИВАЛИ, ПРИЧЁМ РАССТРЕЛЯННЫЙ ПОТОМ ВСТАВАЛ, КЛАНЯЛСЯ, БЛАГОДАРИЛ ЗА НАУКУ

9. ДОЛЛАР ПО ВОСЕМЬ СТАЛ, ЕЩЁ И КАКОЙ ДОЛЛАР: НЕ ТАКОЙ, КАК В ОСТАЛЬНОЙ УКРАИНЕ, КРАСНЫЙ, ХОЛЁНЫЙ, УЛЫБАЕТСЯ, НАДПИСИ НА НЁМ НА ГРУЗИНСКОМ

10. НА ДЮКА СТАЛО МОЖНО СО ВТОРОГО ЛЮКА СМОТРЕТЬ И НИЧЕГО ТЕБЕ ЗА ЭТО НЕ БЫЛО, НЕ ТАК КАК РАНЬШЕ

Юрій Гудименко

bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
 anti-colorados: Молчание ягнят
Из Беларуси пошли первые сообщения о том, что в общественном транспорте начали появляться «зеленые человечки» в камуфляже, с оружием и без каких-либо опознавательных знаков. Уже есть фото из Витебска, где эти неопознанные автоматчики едут в автобусе. Собственно говоря, ничего нового в это мнет. Примерно то же самое было в Крыму, накануне его оккупации. Просто Украина тогда переживала бойню на Майдане и внимание было смещено именно на Киев, а что делалось в том же Севастополе, ушло даже не второй план, а просто в разряд фона. Это потом стало понятно, что это такое, но в самый момент перед оккупацией, следить за этим было не кому и как выяснилось позже – отвечать на первые признаки беды, было почти некому. Вся правоохранительная система Крыма была уже готова сдаться, да и большая часть армии и флота – тоже. Но главное, этого никто не мог рассмотреть.
Белорусы сейчас наблюдают первый акт драмы с названием «Оккупация» и не заметно никакой реакции. В этой связи, следует обратиться к известным очеркам из криминальной психологии. Там имеется теория выбора преступником жертвы. Он ее замечает по определенному поведению. Она, жертва, просто сигнализирует маньяку о том, что готова к его нападению. В знаменитом фильме «Молчание ягнят», кульминация фильма приходится на момент, когда Кларисса, главная героиня фильма, рассказывает о том, как она пыталась спасти ягненка и как стадо безропотно отдалось на волю судьбы, ведущую ее на убой.
Так вот, белорусы, глотая демонстрацию вооруженного оккупанта на своих улицах, сигнализируют о смирении быть жертвой и можно быть уверенными, что оккупант принимает эти сигналы и делает соответствующие выводы. Ситуация выглядит почти обреченной, ибо никто белорусам не станет помогать, если они сами безропотно подставляют шею под нож забойщика. И этому есть простое объяснение.

My two cents // Рідко перепощую Пономаря, але…
 Олег Пономарь: Маккартизм
Сенатор-республиканец Маккарти в 50-х возглавлял коммисию Сената по проникновению коммунизма во все сферы жизни США. А, проще говоря, он возглавил борьбу против спрута агентов СССР в США.
Консервы были везде - в Конгрессе, в Правительстве, в спецслужбах, в университетах и Голливуде и тд. Это был реально спрут, финансируемый и внедренный СССР.
Read more... )
bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
Бананотехнології. 1975 рік, а у загнівающого Западу у цей рік вийшов перший лептоп (Laptop IBM Portable Computer) IBM 5100


(((( +2 )))) )
ratomira: (Default)
[personal profile] ratomira
Один из храмов Болоньи находится на холме за пределами города. Это базилика Мадонны Святого Луки. Называется так потому, что в базилике находится икона с девой Марией и Иисусом, написанная первым в мире иконописцем Святым Лукой (который евангелист) в 1 веке н.э.Read more... )

Новини одним рядком

Jul. 27th, 2017 07:06 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Reuters: Московити використовували Facebook для стеження за виборчою кампанією Макрона

Санкції

 Сенат США погодив пакет нових смертельних антифашистських санкцій проти терористичних банд «рф», «кндр» та «Іран». Раніше Палата представників США переважною більшістю підтримала законопроект, яким розширюються антифашистські санкції.
 Усунуто перешкоду для схвалення Сенатом США нових санкцій проти терористичного угруповання «РФ». Представники Республіканської партії у верхній та нижній палаті Конгресу США досягли домовленості, яка усуває перешкоду для ухвалення в Сенаті законопроекту щодо нових обмежувальних заходів Вашингтона проти Москви. Про це увечері в середу, 26 липня, заявив сенатор-республіканець Боб Коркер, який очолює комітет Сенату у закордонних справах. За його словами, було досягнуто згоди щодо того, щоб не виносити в окремий законопроект санкції проти Північної Кореї (КНДР), на чому раніше наполягав сам Коркер. Розширення санкцій проти РФ, Ірану та КНДР планують схвалити в Сенаті ще до кінця поточного тижня й направити законопроект на підпис президентові Дональду Трампу, додав він.
 Німецькі пуйлоферштейєри продовжують вити: нові антифашистські санкції розворошили кубло вгодованих моцквою спонсорів тероризму: усі оці Сіменси і іжє. Представники німецького бізнесу заявили, що нові санкції США можуть зашкодити співпраці німецьких компаній у трубопровідних проектах, які, за їх словами, необхідні для енергетичної безпеки Німеччини.

Read more... )
bytebuster: (Electric Hair)
[personal profile] bytebuster
«Вот так, дорогой друг Ватсон: Начньош пєрєсматрівать фамільниє партрєти — і увєруєш в пєрєсєлєніє душ» Або «Матєрь божья! Так значіт, он тожє Баскєрвілль!»

Вгадайте, де на картинці міжнародний злочинець і автор трьох фашистських нападів на інші держави, а де мєлкій жулік, який лише хоче стати міжнародним злочинцем.

bytebuster: (Default)
[personal profile] bytebuster

Юрий Гудыменко: Номер Путіна в тебе є?

Президент Украины сидел в кабинете и меланхолично листал ленту «Фэйсбука». Залогинившись как Максим Дижечко, он лайкнул Нойнеца, почему-то ехидно усмехнувшись при этом, а потом отправил картинку с акулой в комменты к Швецу. Перелогинившись в Швеца, Президент написал под картинкой с акулой «бгг» и снова лайкнул Нойнеца. День медленно катился к закату.

От такого приятного в общем-то времяпровождения Президента отвлёк один из постов в ленте. Перечитав пост, Президент спешно схватился за мобильный телефон.

— Алло? Ангела? Привет, дорогая. Читала, что Трамп написал? Ну, по выборам своим… Что Украина пыталась сделать президентом США Хиллари Клинтон, да… Я это к чему. У тебя там до выборов сколько осталось? Два месяца? Хочешь выиграть выборы? Что слышала. Выборы, говорю, выиграть хочешь? Да? Тогда слушай. Набираешь сейчас Путина и говоришь ему, что он х*йло и должен у*бен зи битте из Крыма и Донбасса. Да, так и говоришь. Записываешь? «Ху… й… ло…». Попробуй ещё раз… Нет, это другой звук. «Й». Попробуй. Да, молодец, всё правильно. Позвонишь мне потом, скажешь как прошло. Только поторопись, если выборы хочешь выиграть. Без Украины, сама понимаешь, шансов у тебя нет. Видишь, Трамп до сих пор отойти не может. Ага. Чао…

Read more... )
bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
[personal profile] bytebuster
А споримо, ви не знали, хто співає цю пісню? От, тепер знаєте. Не дякуйте.
Ну і да. У коментарях, як завжди, оголошується перепис старпьорів, як я. :-)

Про розриви

Jul. 27th, 2017 10:25 am
falkoner: (Default)
[personal profile] falkoner
Теплі коти між моїх сонних колін
Лапами мнуть в мені м’який пластилін.
Втома, втома я – вдома
...тут
Лампи, сходи, замки, коди, коди...

Subha prabhat

Який невимовний пиздець наступив з часом і силами. Ви мабуть помітили, що я на тиждень випав з журналу. Спочатку були страшенні, незважаючи на літо, завали на роботі, потім фестиваль, потім знову завали, вже разом з хворобою.
Єдине, на що стає сил - спати...
Пробую повернутися, бо як завжди купа матеріалу. Бігти. До виснаження.

vdfhtyrjuyugkjgyu-1

(no subject)

Jul. 27th, 2017 09:03 am
aucubagold: (Default)
[personal profile] aucubagold
утром прочла фразу
просто удивительно, как вовремя Мироздание подсовывает нам, бедным, простое решение проблемы..(no subject)

Jul. 27th, 2017 07:29 am
aucubagold: (Default)
[personal profile] aucubagold
интересно, выброшу ли я заготовки для кукол или все-таки решу, что когда-нибудь (когда??) я их сделаю?

Про

hors_bor: (Default)
hors_bor

May 2017

S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617 18 1920
21222324 252627
28293031   

Style Credit

Page generated Jul. 28th, 2017 04:43 am
Powered by Dreamwidth Studios