hors_bor: (Default)
[personal profile] hors_bor
Сьогодні (майже випадково) побував на громадській акції метою якої було привернення уваги до проблеми незаконних забудов і фальсифікації генерального плану міста Тернополя. Зібралося пару десятків людей які хочуть жити в комфортному міському просторі, з красивими парками, де ростуть дерева, з прибудинковими територіями, де можна вийти і приємно прогулятись.

Суть акції в тому, що ми садили молоді деревця в парку, там де їм і місце, але вся сіль ситуації в тому, що коли і надалі так без міри забудовувати паркові території, то місця для дерев, як і для щасливих людей у Тернополі може лишитись надто мало. Це було і символічне висадження дерев, адже ми не впевнені, що через якийсь час їм дадуть спокійно рости, зважаючи на будівельний майданчик, який розгорнули без жодних погоджень з громадою міста.


Мета акції досягнута, ми показали що хочемо, щоб на місці парку був парк і нічого крім парку. Ми показали своє ставлення до фальсифікації і підміни генплану міста. Ми закликали депутатів міської ради завтра (24.02.17) голосувати проти ново запропонованого генплану, який більше схожий на план знущання з міста і його мешканців. Ми попередили.

Як я можу спостерігати в нашому місті періодично спалахують будівельні проблеми в різних куточках Тернополя, і якщо люди адекватно й організовано на них реагують, то проблеми вдається уникнути. Чого варта лише провалена спроба будівництва якогось готелю в парку Національного відродження. Схожі плями падають на місто від вулиці Орлика і до бульвару Петлюри, і щоб без надвеликих зусиль зупиняти такі неподобства людям потрібно об'єднуватись, аби мати змогу плідної взаємодії. Бути структурованими як чиста вода в свіжому живому джерелі. Чого всім нам і бажаю. Адже самотнє деревце можна без зусиль зламати, а якщо таких деревець багато і вони як одне ціле, то навіть не наважаться.

 
From:
Anonymous
OpenID
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Про

hors_bor: (Default)
hors_bor

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Page generated Sep. 19th, 2017 05:11 pm
Powered by Dreamwidth Studios